Jak to všechno začalo...

V lednu 2015 jsme založili malou skromnou tělocvičnu v Malšovicích THE GYM, kde jsme začali seznamování s CrossFitem. Po třech letech  jsme se ale rozhodli splnit si sen a naplnit větší prostory lidmi z Hradce Králové a okolí a vymysleli projekt CrossFit Steel Wings, který se otevřel v březnu 2018. Cílem bylo vytvořit místo, které bude dělat radost nám, ale hlavně lidem, kteří k nám budou chodit rádi ať už kvůli sobě, nebo lidem, kteří tohle místo tvoří. Důvodů je spousta. Ať už chcete změnit životní styl, udělat něco pro svoji fyzickou kondici, zhubnout nebo si najít přátelé na stejné vlně "radosti z pohybu" tak jste tady správně!


 

Reference


Nejlepší crossfitový gym v Hradci. Pokud se chcete naučit jak vstát z pohovky, získat nejlepší kondici svého života, jak se stravovat, nebo se prostě naučit jak být aktivní, je to ideální volba. Crossfit Steelwings je skvěle vybavený, "ničit" Vás bude úžasná parta zkušených trenérů a tu atmosféru si prostě musíte zažít. Můžete být profesionálním sportovcem nebo normálním pracujícím (jako já) a budou s Vámi zacházet stejně. Za mě 5 hvězdiček 

Michal

Lékař

Neznám lepší místo, kde strávit odpoledne, než v CFSW s perfektními trenéry a přáteli v jednom těle. Díky nim vidím velké pokroky v postavě, síle i kondici!

Hanka

Na mateřské

Crossfit Steel Wings je prostorný a dobře vybavený gym s kvalitním týmem trenérů, pro které CrossFit a trénování není jen práce, ale i životní vášeň. Tréninky jsou náročné, ale na lekcích nechybí ani humor, takže si člověk po náročném dni v práci skvěle vyčistí hlavu.

Patrik

Voják

Hned po prvním dni ve SteelWings jsem věděl, že CrossFit je něco, u čeho chci zůstat. Nejen že mě baví sledovat ten pokrok, jak se člověk po malých krůčcích neustále zlepšuje... ale místní komunita a její podpora je to, proč z každého tréninku odcházím nadšený a nabitý pozitivní energií.

Honza

Student

Skvěle vybavený gym v HK, kde působí výborný team trenérů, kteří vždy umí poradit - a jakože je stále na čem pracovat... :-). Prostředí, které mě osobně motivuje k tomu, abych se neustále snažila zlepšovat. Už od svého otevření v roce 2019  jsem členem a nelituji. Na své si přijdou jak úplní začátečníci, tak i pokročilí - oboje můžu potvrdit z vlastní zkušenosti :-). Trénují zde lidi, kteří mě motivují a navzájem se podporují a taky se společně zasmějeme... Vidíme se často, takže zde vzniknou i nová přátelství. Za mě top gym a nejlepší široko daleko... :-)

Markéta

podnikatelka