Lekce


ON RAMP (5 lekcí)

Úvodní kurz seznamující vás se základy CrossFitu a funkčního tréninku. Tréninky obsahují práci s vlastním tělem, kettlebelly, základy gymnastiky a vzpírání. Po absolvování kurzu dostanete certifikát, který rovněž slouží jako vstupenka do všech licencovaných CrossFitových gymů na světě.


CrossFit

Program, který v sobě dokonale spojuje prvky gymnastiky, cardia a vzpírání. Velká rozmanitost tréninků současně rozvíjí vaše silové schopnosti, rychlost i vytrvalost. Cílem CrossFitu je navázat všeobecnou a zároveň komplexní zdatnost podpořenou měřitelnými, pozorovatelnými a opakovatelnými výsledky.

CrossFit Metabolic

Komplexní cvičení do kterého zapojíme maximální počet svalových skupin pro rozvoj síly, kondice, flexibility, kardiovaskulární zdatnosti a pro účinné spalování tuků. Zachováme základní stavební kámen a to je CrossFit v podobě intervalového tréninku střídajícího kardio zátěž a silovou vytrvalost.

Vzpírání

Lekce zaměřená na olympijsou sportovní disciplínu, při které se snoubí síla a rychlost. Rozvoj a zdokonalování techniky jednotlivých vzpěračských prvků, které jsou nedílnou součástí CrossFitu.

CrossFit TEAM

Každé sobotní dopoledné věnované pokročilým cvičencům a závodníkům, kdy trénujeme ve dvou-tříčlenných týmech.

CrossFit KIDS

Základem této lekce je všestrannost. Naším cílem je dát Vaším dětem dobrý základ k jakémukoliv sportu bez jednostranného přetěžování. Podporovat v nich komplexnost a lásku ke sportu a zdravému životnímu stylu.

Maminky s dětmi

Tyto lekce jsou určeny pro maminky s dětmi od 0-5 let aby se po porodu dostaly zpět do formy a chtějí využít čas s prcky. Maminky mohou lekce začít navštěvovat po šestinedělí. Na lekcích se zaměřujeme na problémové partie a cardio s ohledem na poporodní diastázu, cvičení po císařském řezu a další důležité faktory.